Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Made in PolandZnajdź sklep
/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

Dobierz rozmiar

Szybkie i wygodne zakupy przez internet pozwolą niejednokrotnie zaoszczędzić Ci czas, a dzięki zdjęciom odzieży wykonanym na modelach widzisz, jak produkt układa się na sylwetce. Kupując online, możesz łatwo i bezpiecznie otrzymać swój produkt bez wychodzenia z domu. Zależy nam na tym, by zakupione rzeczy dobrze na Ciebie pasowały, co pozwoli im właściwie spełniać swoje funkcje. Poświęć chwilę na zapoznanie się z instrukcją pobierania wymiarów i tabelą rozmiarów, aby uniknąć pomyłek.
 

W naszym sklepie każdy produkt posiada oddzielną tabelę rozmiarów. Ponieważ sami projektujemy i szyjemy każdy model odzieży, nie korzystamy z ogólnej rozmiarówki. Samodzielnie mierzymy nasze produkty, tak by ich dopasowanie nie stanowiło problemu i było odwzorowaniem rzeczywistości. Mimo niesamowitej staranności istnieje jednak ryzyko, że wymiary podane w tabeli będą różniły się o +/-2 cm od wymiarów rzeczywistego produktu. Zwróć, proszę uwagę na powyższą poprawkę i ciesz się trafionym zakupem!

 

Jak korzystać z tabeli rozmiarów?

 

Każdy produkt jest wyjątkowy i w zależności od modelu, typu produktu, będzie się od różnił podanymi w tabeli rozmiarów wymiarami m.in.: obwód klatki piersiowej, szerokość kurtki, długość wewnętrzna rękawa, obwód głowy, obwód kołnierzyka, obwód pasa, obwód, długość nogawki po wewnętrznej stronie.

W naszym sklepie koszule występują zwykle w wersji regular oraz slim.
W tabeli rozmiarowej znajdziesz wymiary odnoszące się do obydwu krojów.

Zwykle nie podajemy wymiarów długości całkowitej odzieży górnej. Wyjątek stanowią marynarki, gdzie wzrost użytkownika ma szczególne znaczenie i w ten też sposób dobiera się ich rozmiar.

 

Przygotowaliśmy kilka pojęć, które ułatwią Ci zrozumienie tabeli rozmiarowej.

 

Obwód klatki piersiowej: wartość mierzona na płasko, pomnożona razy 2 (miara szerokości x2). Obwód to suma szerokości przodu i tyłu odzieży.
Sposób mierzenia: Połóż wybraną część garderoby na płaskiej powierzchni, przodem do góry. Postaraj się spłaszczyć ją jak najbardziej, rozprasuj górną część dłonią. Mierz od prawej do lewej krawędzi bezpośrednio pod zakończeniem szwów rękawów. 

Jeśli dokonujesz pomiaru na sobie, mierzenie rozpocznij pod pachami, w najszerszym miejscu klatki piersiowej, a następnie poprowadź centymetr dookoła pleców.

 

Obwód pasa: miara mierzona na płasko pomnożona 2 razy.
Sposób mierzenia:  Połóż dobrze pasujące na Ciebie ubranie na płaskiej powierzchni, przodem do góry, a następnie rozprasuj je dłonią. Ułóż przód i tył spodni w jednej linii. Zmierz od lewej do prawej krawędzi na wysokości talii.
Jeśli dokonujesz pomiaru na sobie, mierzenie rozpocznij mniej więcej na wysokości pępka, a następnie poprowadź centymetr dookoła pleców.

 

Długość wewnętrzna rękawa: miara pobrana na płasko od pachy do końca mankietu. Sposób mierzenia: Znajdź koszulę, która dobrze na Tobie leży i ma odpowiednią długość rękawa. Zapnij wszystkie guziki. Wykonaj pomiar od pachy aż po koniec rękawa, mierząc wzdłuż szwu.
Jeśli dokonujesz pomiaru na sobie, mierzenie rozpocznij w miejscu zgięcia ręki, a pachy. Następnie poprowadź centymetr wzdłuż, aż do nasady kciuka.

 

Długość wewnętrzna nogawki: miara pobrana na płasko od początku kroku w spodniach do końca nogawki.
Sposób mierzenia: Ułóż spodnie, które dobrze na Ciebie pasują na płaskiej powierzchni, tak aby boczny szew był skierowany ku górze. Zmierz odległość od krocza aż do końca nogawki.
Jeśli dokonujesz pomiaru na sobie, mierzenie rozpocznij od miejsca rozpoczęcia krocza, następnie poprowadź centymetr po wewnętrznej części nogi aż do początku kostki.

 

Długość wkładki buta: każdy model posiada indywidualną rozmiarówkę. Dlatego zwróć uwagę na wymiary podane bezpośrednio na karcie produktu w zakładce: Dobierz rozmiar.
Długość wkładki buta to wartość mierzona od czubka najdłuższego palca do kości piętowej.
Sposób mierzenia: Zmierz wkładkę wewnętrzną w obuwiu, które uznajesz za wygodne i dobrze dopasowane. Jeśli jednak wkładka nie pozwala się wyjąć, dokonaj pomiaru w następujący sposób:
Stań na środku kartki papieru. Oprzyj piętę o ścianę i odrysuj stopę kształt stopy.
Zmierz długość obrysu stopy za pomocą sztywnego centymetra lub linijki, pomiędzy najbardziej skrajnymi punktami w cm. Podany wymiar dopasuj do tabeli rozmiarowej podanej na stronie.

 

Nie masz pewności czy dany wymiar został wykonany poprawnie?
Przy każdej tabeli znajdziesz wideo z dokładnymi instrukcjami.

 

Jeśli nadal nie masz pewności, jaki rozmiar jest dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz więcej informacji na temat produktów – chętnie pomożemy! Skontaktuj się z nami formularz kontaktowy. Na Twoją wiadomość odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

 

 

© Tagart. All Rights Reserved
e-commerce platform by