Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Made in PolandZnajdź sklep
/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

Technologie

Flex: Tył kaptura nie opada płasko na ramiona, dzięki czemu kaptur z wysokim kołnierzem ułatwi Ci przenoszenie broni. Przedni ściągacz pozwala na dopasowanie obwodu do kształtu twarzy użytkownika, zapewniając optymalną ochronę nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Pozioma regulacja głębokości zapewnia dobre dopasowanie tyłu kaptura, a specjalny profil pozwala na odsłonięcie uszu. Kaptur Flex® mocno trzyma się na głowie, nie ogranicza pola widzenia. Ułatwia orientację w terenie, a niezależny daszek chroni oczy przed deszczem i wiatrem. W razie potrzeby kaptur można odpiąć od kurtki. 

 

System Heat: system ogrzewający, złożony z 8 paneli grzewczych zasilanych z powerbanku. Po 2 panele rozmieszczone w okolicach pleców, lędźwi, klatki piersiowej i na wysokości kieszeni utrzymują ciepło, zapewniając komfort termiczny. System pracuje w 3 trybach, odpowiadających za moc grzania: (45-50 ℃) 100% – kolor czerwony, (40-45 ℃) 75% – kolor zielony, (35-40 ℃) 50% – kolor niebieski. Aby aktywować grzanie, należy przytrzymać przez 3 sekundy przymocowany wewnątrz odzieży włącznik. Po uruchomieniu uaktywni się 30-minutowy timer. System posiada zabezpieczenie przeciw przegrzaniu oraz jest wodoodporny. Wymagana moc zasilania to standard portu USB: 5 V – 2.1A. Grubość panelu to tylko 0,8 mm co sprawia, że odzież jest bardzo komfortowa i umożliwia aktywne spędzanie czasu, nawet w bardzo niskich temperaturach. Elastyczne i niekrępujące ruchów maty ogrzewające są miękkie i nadają się do prania. Przed praniem pamiętaj o nałożeniu na wtyczkę USB ochronnej zaślepki.

 

Zephyr: System wentylacji, który zapewnia utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu na bardzo wysokim poziomie. Dzięki systemowi Zephyr® dysponujesz nie tylko wydajną wentylacją, ale również możesz dostosować jej intensywność do swoich aktualnych potrzeb. Silą napędową wentylacji Zephyr® jest ruch użytkownika. Regulowane szczeliny wentylacyjne umieszczone są w taki sposób, aby przy każdym ruchu powietrze było zasysane w najbardziej narażone na pocenie się obszary. W przypadku kurtek szczeliny wentylacyjne znajdują się po bokach. Uzupełnieniem systemu są regulowane otwory wylotowe, umieszczone z tyłu rękawów. Spodnie posiadają rozcięcia wentylacyjne na wewnętrznej stronie ud. Podczas chodzenia szczeliny pełnią funkcję wlotu i wylotu strumienia powietrza

 

SilentXhunt: Kluczową cechą profesjonalnej odzieży myśliwskiej jest niski poziom hałasu wytwarzanego podczas ruchu. Najmniejszy szelest może całkowicie zepsuć starannie zaplanowane polowanie. SilentXhunt to system rozwiązań zaimplementowanych w odzieży, który ma zminimalizować niepożądany hałas podczas polowania. Specjalnie dopasowane, ciche tkaniny w miejscach narażonych na otarcia, pozwalają na bardziej precyzyjne podejście, bez względu na warunki pogodowe i terenowe.

 

OrTTex: Ubrania przeznaczone na trudne warunki pogodowe i terenowe wyposażone są w membrany poliuretanowe, w większości przypadków mają dodatkowo klejone szwy. Po dodaniu bryzgoszczelnych zamków możemy zagwarantować wodoodporność i wiatroszczelność przy zachowaniu najwyższej oddychalności. Ze względu na charakter użytkowania odzieży, zwracamy uwagę, aby warstwy zestawów były tak ciche, jak to tylko możliwe.   

 

Thinsulate: Ciepło bez dodatkowego ciężaru i objętości – to dewiza firmy ThinsulateTM od ponad 30 lat. Zastosowanie bardzo cienkich włókien pozwala na wiązanie większej ilości cząsteczek powietrza. Lekka i ciepła izolacja zapewnia komfort cieplny i zapobiega zjawisku potliwości, nie ograniczając przy tym komfortu użytkowania. ThinsulateTM jest ociepliną hipoalergiczną i dwukrotnie cieńszą od pozostałych sztucznych ocieplin przy zachowaniu takiej samej wydajności.

 

Looper: Innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do mocowania wewnętrznej warstwy izolacyjnej do zewnętrznej warstwy chroniącej przed zimnem i deszczem. System zamocowanych pętelek umożliwia warstwom odzieży samodzielne poruszanie się i zapewnia większy komfort w trudnym terenie. Zastępując tradycyjny suwak systemem Looper uzyskaliśmy znaczną poprawę właściwości termicznych zestawu. Poduszka powietrzna z naturalnie nagrzanego powietrza, pomiędzy warstwami, służy jako dodatkowa warstwa izolacyjna. System Looper został zaprojektowany z myślą o poprawie komfortu użytkownika w trudnym terenie i w niskich temperaturach.

 

© Tagart. All Rights Reserved
e-commerce platform by