Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Made in PolandZnajdź sklep
/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

Zwroty

Chcę dokonać zwrotu zakupionych rzeczy

Mają Państwo 14 dni od momentu otrzymania rzeczy na odstąpienie od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 

W jaki sposób mogę skorzystać z prawa odstąpienie od umowy?

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy muszą nas: (Tagart pod adresem: Al. Warszawska 227A, 39-400 Tarnobrzeg, infolinia sklepu: 882856370 Państwo poinformować korzystając z dostępnych form kontaktu i złożyć oświadczenie, z którego wynika wola odstąpienia od umowy: Stosowne oświadczenie można wysłać pocztą lub pocztą elektroniczną.

Mogą Państwo również skorzystać z wzoru formularza, który znacznie ułatwi i PRZYSPIESZY nam procedowanie zwrotu, jednak nie jest to obowiązkowe.

Formularz odstąpienia od umowy znajdą Państwo tutaj: POBIERZ

Proszę wypełnić formularz, spakować zakupione rzeczy i razem z formularzem odstąpienia od umowy podesłać na adres:

Tagart

Al. Warszawska 227A

39-400 Tarnobrzeg.

 

Ile mam czasu na odstąpienie od umowy?

Aby zachować termin odstąpienia od umowy, wystarczy, że wyślą państwo informację o woli odstąpienia od umowy przed upływem terminu 14 dni od daty otrzymania zamówienia.

 

Kto ponosi koszt odsłania towaru?

Państwo ponoszą koszt odesłania towaru.

 

Kiedy otrzymam swoje pieniądze?

Otrzymają Państwo swoje pieniądze niezwłocznie, nie później jednak niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o decyzji o odstąpieniu od umowy.

Wstrzymamy się ze zwrotem należności do czasu otrzymania rzeczy lub dostarczenia nam dowodu ich odesłania.

Zwracamy Państwu wszystkie otrzymane płatności od Państwa, w tym koszty dostarczenia rzeczy (poza dodatkowymi kosztami wynikającymi z wybranego przez Państwa sposobu przesłania rzeczy innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas)

Państwo ponoszą odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

 

© Tagart. All Rights Reserved
e-commerce platform by