Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

Made in PolandZnajdź sklep
/
Wybierz język:
Wybierz walutę:

O marce Tagart

Od prawie 30 lat pod marką Tagart powstają produkty dla Tych którzy rozumieją prawa przyrody i żyją w jej rytmie. Czują się częścią natury traktując ją z szacunkiem. Aktywnie spędzają czas. 

Odzież dla polujących często w trudnym terenie, aktywnych w lesie, również w nocy w zmiennych warunkach pogodowych, przemieszczających się pieszo lub 4×4 po dzikich szlakach, stawia wiele wyzwań. Tagart to odzież która dobrze sprawdzi się w czasie wypraw, w survivalu i bushcrafcie. Połączenie naturalnych włókien z innowacyjnymi włóknami syntetycznymi daje nową jakość na najtrudniejsze warunki w terenie. Tagart to również odzież na co dzień, do miasta czy na krótki spacer po lesie. Linia Tagart Tactic dedykowana strzelectwu sportowemu jest przystosowana do aktywności z bronią sportową. 

Nasza pasja działania daje swój wyraz w projektach ubrań, które spełniają surowe kryteria stawiane odzieży outdoorowej. Innowacyjne rozwiązania techniczne, najlepszej jakości materiały, kroje dopasowanie do sylwetki sprawiają, że nasze produkty są doceniane przez profesjonalistów i pasjonatów od wielu lat. 

Od początku istnienia obraliśmy sobie za cel, aby nasze ubrania cechowały się wysoką jakością materiałów, komfortem oraz precyzją wykonania. Tagart to odzież projektowana i produkowana w Polsce co pozwala tworzyć innowacyjne produkty na które mamy realny wpływ. Każdy rok przynosi nowe doświadczenie, które procentuje ciągłym udoskonalaniem produktów marki Tagart.

Dołącz do nas wybierając markę Tagart. Podążaj za naturą!

 

 

© Tagart. All Rights Reserved
e-commerce platform by